farkındalık

Geleceğe Hizmet Ediyor,

Doğayı Seviyoruz!

Uzun vadede bütçenizi ve doğayı korumak için Sunvital Enerji

sosyal sorumluluk

KURUMSAL

SOSYAL

SORUMLULUK

Sosyal sorumluluk projeleri Sunvital’in uzun vadeli hedeflerin başında gelmektedir . Sürdürülebilir ekonomik aktivitelerin sadece toplumun aktif bireyleri olarak birbirimiz anlayarak olacağının farkındayız. Çevreye ve doğaya karşı sorumlu olduğumuz konularda görevimizi yerine getirirken, temiz ve ucuz enerji sayesinde ülke ekonomisine katkıda bulunuyoruz.

temel ihtiyaç enerji

KURUMSAL

TEMEL İHTİYAÇ:

ENERJİ

Enerji kaynaklarının tükenme, dışa bağımlılık ve çevresel sorunlar nedeniyle temiz, güvenli ve ucuz enerji üretimi önemlidir. Ülkemizde hızla artan nüfus, sanayi ve ekonomik büyüme enerji talebini artırmaktadır. Bu nedenle yenilenebilir enerji kullanımı gereklidir. Enerji, yaşamın her alanında vazgeçilmezdir, ancak çevre dostu olmalıdır. Bu yüzden sınırlı enerji kaynaklarını verimli kullanma ve yeni yöntemler geliştirme ihtiyacı vardır.

ÖNEMSİY güneş RUZ!

Her an ihtiyaç duyduğumuz enerji, doğal kaynakların kullanımıyla çevremize zarar verir. Ülkemiz, sınırlı kaynaklarını kullanmak yerine güneş ve rüzgar gibi temiz ve ekonomik kaynaklara yönelmelidir. Yenilenebilir enerji, dışa bağımlılığı azaltır ve maliyeti düşüktür.

Güneş enerjisi, temiz, ekonomik ve çevre dostu bir seçenektir. Ayrıca farklı sektörlerde kullanılabilir. Elektronik aletler ve ulaşım, karbon salınımına neden olan büyük faktörlerdir. Yenilenebilir enerji kullanımını artırarak, enerji tasarrufu yaparak, ısı yalıtımını düşünerek ve enerji sınıfı yüksek elektrikli cihazlar tercih ederek karbon salınımını azaltabiliriz.Güneş enerjisi, temiz ve çevre dostu bir seçenek olup, karbondioksit salınımını önler. Doğaya zarar vermez ve enerji üretimi sırasında hiçbir zararlı madde salınmaz.

SunVital Enerji, yenilenebilir enerji kaynaklarından olan Güneş Enerji Santralleri projeleri için çözümler sunuyor. Ayrıca GES'lerin işletme, bakım ve temizlik konularında gerekli tüm destekleri de sağlıyor.

ADRES

Nilüfer OSB. (Kuzey Giriş) Minareliçavuş Cad. No:3/A Nilüfer / BURSA

facebookyoutubelinkedininstagram